LEAKY, TX
Friday
Friday Jul 5 2024 8:00PM
 
RANCH BRONCS
  1 COOPER SAIRES, VICTORIA TX
  2 CASH ROBERTSON, VICTORIA TX
 
 
STEER WRESTLING
  1 SHERMAN WYCKOFF, BEAUMONT TX
  2 REGINALD MCCULLOUGH III, HOUSTON TX
  3 CHASE PIERRE, BROOKSHIRE TX
  4 KEVIN (K.J.) CARMON, BEAUMONT TX
  5 WYATT RAYMOND, HANKAMER TX
  6 SAM POWERS, SONORA TX
  7 DARYL ELLIOTT, BEAUMONT TX
  8 TONY ASKA, PRAIRIEVIEW TX
 
 
BREAKAWAY ROPING
  1 PAYTON JESSEE, HUNGERFORD TX
  2 LANDRY WREN, HARPER TX
  3 JAYDEN GOULD, POLLOK TX
  4 TRINITY FAYE SMITH, SANTA FE TX
  5 KATY WEBB, BUFFALO TX
  6 RANDI WEST, COMFORT TX
  7 CARSYN WOODS, ALICE TX
  8 TYLER BECKER, UVALDE TX
  9 AMY OHRT, VICTORIA TX
 
 
TIE DOWN ROPING
  1 JOE JESSEE, HUNGERFORD TX
  2 ROWDY QUATTLEBAUM, STAR TX
  3 CASE CERNY, PATTISON TX
  4 LEO GONZALEZ, BRADY TX
  5 RILEY WEBB(DO NOT USE), BUFFALO TX
  6 ASHTON SEMIEN, BEAUMONT TX
  7 J.B. COLLINS, ROSENBURG TX
  8 LANCE BERNARD, LAKE CHARLES LA
 
 
SADDLE BRONC
  1 CASH ROBERTSON, VICTORIA TX
  2 CASH SELLMAN, SAN ANGELO TX
 
 
TEAM ROPING
  1 ZANE PRICE, BOERNE TX
HARPER WEST, COMFORT TX
  2 VINCENTE MARQUEZ, SAN ANTONIO TX
JOEL( CHEVY COWBOY) HUERTA, SAN ANTONIO TX
  3 JOEL ROCHA, PLEASANTON TX
ZACK NENNA, JOURDANTON TX
  4 KYLE KARINS, MONTGOMERY TX
HAYES JOHNSON, WEATHERFORD TX
  5 CHASE SANDSTROM, COMFORT TX
CODY EGUSQUIZA, UVALDE TX
  6 NICK SARTAIN, BANDERA TX
GARRETT GORMAN, CALUMET OK
  7 ROWDY LOPEZ, BRAZORIA TX
ANDY GOFF, BRAZORIA TX
  8 JOSEPH BROWN JR., JOURDANTON TX
CODY OWENS, YOAKUM TX
  9 COOPER MEADOR, ELDORADO TX
CADEN BEATTY, HAWLEY TX
  10 SETH ROSS, BERTRAM TX
ZACH ROSS, LIPAN TX
 
 
BARREL RACING
  1 LIZ MCMANUS, MCDADE TX
  2 KANESHA JACKSON, PRAIRIE VIEW TX
  3 KRISTI COLE, MAGNOLIA TX
  4 TAMMY FISCHER, LEDBETTER TX
  5 SHERRI REAGAN, HOCKLEY TX
  6 TIFFANI SONNIER, BOLING TX
  7 JAYCEE FERGUSON, BARTLETT TX
  8 CARSYN WOODS, ALICE TX
  9 JENNIFER SHARP, RICHARDS TX
  10 TRINITY FAYE SMITH, SANTA FE TX
 
 
BULL RIDING
  1 LOGAN BOTTOMS, BEAUMONT TX
  2 WESLEY CHISOLM, VINTON LA
  3 SCOUT MOSELEY, ALVARADO TX
  4 BRYAN TITMAN, EAST BERNARD TX
  5 ALFONZO RAMOS, CORSICANA TX
 
LEAKY, TX
Friday
Slack After Fri
 
TEAM ROPING
  1 GREG MAGERS, CONCAN TX
CHRIS CALDWELL, LUBBOCK TX
  2 KADE SCHOEPF, KILLEEN TX
MONTE SCHOEPF, SALADO TX
  3 RANKIN WILLIAMS, THORNDALE TX
LEANDER WILLIAMS, THORNDALE TX
  4 KOLBY AVERY, ANDERSON TX
BUCKSHOT PATTERSON, WIMBERLEY TX
  5 CARSON SONNIER, BOLING TX
BUCK GARZA, GONZALES TX
  6 JOEL BACH, MT VERNON TX
KODY BEACH, BOERNE TX
  7 ALEX HOYL, MASON TX
RONNIE WHITE, THORNDALE TX
  8 BILLY REAGAN, HOCKLEY TX
NEIL JORDAN, ANGLETON TX
  9 BROOKS DAHOZY, ALICE TX
CYA TIJERINA, LAREDO TX
 
 
BARREL RACING
  1 PARKER WHITE, THORNDALE TX
 
 
STEER WRESTLING
  1 JEREMY BURKHALTER, PORTER TX
  2 STERLING WALTON, ANDERSON TX
 
 
TIE DOWN ROPING
  1 JOE KEATING, SOUR LAKE TX
  2 PRESTON PASCHAL, NOME TX
  3 MALIK GATSON, BAY CITY TX
  4 CARSYN SUNVISON, MCDADE TX
  5 CONLEY THAMES, SAN ANTONIO TX
  6 JOHN WALL, BRENHAM TX
 
LEAKY, TX
Saturday
Saturday Jul 6 2024 8:00PM
 
RANCH BRONCS
  1 GILBERT MORALAS, BRAZORIA TX
 
 
STEER WRESTLING
  1 WYATT FIELDS, SILSBEE TX
  2 DUSTIN BARTON, SABINAL TX
  3 TERRY MEADOWS, LIBERTY HILL TX
  4 TANNER FLEET, AXTELL TX
  5 HOLDEN MYERS, VAN TX
 
 
BREAKAWAY ROPING
  1 KENNZIE NIXON, PLEASANTON TX
  2 KAYLA GRAHAM, CAMERON TX
  3 WHITLEY FISHER, ANDERSON TX
  4 CARLEE MARTINEZ, GEORGE WEST TX
  5 KENDAL TURNER, TEAGUE TX
  6 MORGAN CULPEPPER, GONZALES TX
  7 BREANNA MEYER, AUSTIN TX
  8 KYLEE SEALE, BERTRAM TX
  9 MALLORIE FEWELL, CASTROVILLE TX
  10 GRACIE GREENE, ROCKSPRINGS TX
 
 
TIE DOWN ROPING
  1 PACE PLEMONS, CHILTON TX
  2 RICHARD COLEMAN, WHARTON TX
  3 CHARLIE GRIFFIN, ELDROADO TX
  4 HEATH KOCUREK, SEALY TX
  5 CRAIG LEONARD, SONORA TX
  6 JIM BOB CROW, FLORESVILLE TX
  7 J.T. JONES, HAYS KS
  8 WORD HUDSON, SONORA TX
  9 CALEB GREEN, STEPHENVILLE TX
  10 SAM GRIFFIN, ELDORADO TX
 
 
SADDLE BRONC
  1 WACEY HATHCOCK, SULPHUR SPRINGS TX
  2 CAMERON POTEET, BALLINGER TX
  3 COOPER BRADBERRY, BROOKSMITH TX
 
 
TEAM ROPING
  1 JIMMY EDENS, TEMPLE TX
SHILOH SEALE, BERTRAM TX
  2 PJ RAMOS, LOS FRESNOS TX
MATT GARZA, RIO HONDO TX
  3 FORREST FISHER, ANDERSON TX
CALEB GREEN, STEPHENVILLE TX
  4 CODY KOHLEFFEL, EAST BERNARD TX
HEATH KOCUREK, SEALY TX
  5 QUISTO LOPEZ, BEEVILLE TX
RYAN MAYFIELD, LOCKHART TX
  6 BULL AUSTIN, EAGLE LAKE TX
DEE RAMPY, LIBERTY HILL TX
  7 RACE MELLMAN, REFUGIO TX
ROMEO MORENO, GOLIAD TX
  8 LARAMIE ALLEN, LLANO TX
WILLIE MORELAND, SAN SABA TX
  9 CHASE WILEY, PLEASANTON TX
JOEL GALVAN, JR, JOURDANTON TX
  10 CODA MYERS, SULPHUR OK
CHRIS GREEN, CENTER POINT TX
 
 
BARREL RACING
  1 OLIVIA ROBINSON, BELLVILLE TX
  2 LINDSEY REED, FRANKLIN TX
  3 KATELYN STONE, VANVELCK TX
  4 ROBIN MONTAGUE, BANDERA TX
  5 CATHERINE ASMUSSEN, LAREDO TX
  6 JACKIE NEIRA, BANDARA TX
  7 TABER GARCIA, PLEASANTON TX
  8 KENNZIE NIXON, PLEASANTON TX
  9 CHARLIE C. MAASS, GIDDINGS TX
  10 ADELL EVANS, HONDO TX
 
 
BULL RIDING
  1 DAMIEN KRUSHALL, WHARTON TX