FLORENCE, SC
Friday
Fri 11 AM Slack
 
TIE DOWN ROPING
  1 LANE BRADLEY, BARTOW GA
  2 JUSTIN TOMLINSON, CHARLOTTE NC
  3 JARED BLANTON, GRAY COURT SC
  4 EARL BRADLEY, MIDVILLE GA
  5 BRANDON PUTNAM, MOORESVILLE NC
 
 
BREAKAWAY ROPING
  1 EMME COLVARD, CRUMPLER NC
  2 REGINA GRIGGS, ANGIER NC
  3 TAYLOR EARNHARDT-PUTNAM, MOORESVILLE NC
  4 EMMA ANTHONY, ANGIER NC
  5 ASPEN LADD, BROWNSBURG VA
  6 CHLOE COX, SALISBURY NC
  7 HANNAH BARKER, WASHINGTON GA
  8 DEANNE WILLIAMS, CANDOR NC
  9 TRACY MORRIS, MURRELLS INLET SC
  10 LEAH HUNTER, TAYLORS SC
  11 SAGE DUNLAP, BEAR CREEK NC
  12 SALLY POTEAT, SPARTANBURG SC
  13 KIM ALDERSON, CHESNEE SC
  14 JULIE COX, SALISBURY NC
  15 GRACE TOBERER, MOUNT ULLA NC
  16 ANNA SCOTT, CHESNEE SC
  17 LACI MOORE, FAIR PLAY SC
  18 CAROLINE BOWEN, HARRELLS NC
 
 
TEAM ROPING
  1 BRANTLEY SWOFFORD, GAFFNEY SC
JT WILLIAMS, STATESVILLE NC
  2 ZACK TOBERER, STONY POINT NC
TYLER KILE, STRAWBERRY PLAINS TN
  3 JASON ENNIS, BENSON NC
MITCHELL TAYLOR, ARCHDALE NC
  4 HEATH KING, LEICESTER NC
RICK SCRUGGS, CAMPOBELLO SC
  5 ELIOTT HOOPER, WHITTIER NC
TYLER KIDD, MARS HILL NC
  6 COLTON SINK, LEXINGTON NC
LANDON LEE, FOUR OAKS NC
  7 BRANTLEY SWOFFORD, GAFFNEY SC
TYLER KIDD, MARS HILL NC
  8 ELIOTT HOOPER, WHITTIER NC
JT WILLIAMS, STATESVILLE NC
  9 JASON ENNIS, BENSON NC
LANDON LEE, FOUR OAKS NC
  10 HEATH KING, LEICESTER NC
TYLER KILE, STRAWBERRY PLAINS TN
  11 COLTON SINK, LEXINGTON NC
MITCHELL TAYLOR, ARCHDALE NC
  12 ZACK TOBERER, STONY POINT NC
RICK SCRUGGS, CAMPOBELLO SC
 
 
BARREL RACING
  1 TAMMY RICE, EASLEY SC
  2 MEGAN LYERLY, STONY POINT NC
  3 SHILYN OBRIEN, RALEIGH NC
  4 TAYLOR RITTER, BENETT NC
  5 KATELYN RAMBO, ARCHDALE NC
  6 JULIA BEATY, GLADE HILL VA
  7 JESSIE MOORE, LENOIR NC
  8 JILL RIEBE, NEWBERRY SC
  9 SIERRA PRATER, SANFORD NC
  10 NICOLE BUSQUE, ZEBULON NC
  11 DANIELLE MCCRAW, MOORESBORO NC
  12 LANEY ROBINSON, MARS HILL NC
  13 KRISTIN YDE, BENSON NC
  14 ANDI ENNIS, WOODRUFF SC
  15 JORDAN LACKS, GOODE VA
  16 TAYLOR EARNHARDT-PUTNAM, MOORESVILLE NC
  17 DEANNE WILLIAMS, CANDOR NC
  18 HALEY SCRUGGS, CAMPOBELLO SC
  19 MORGAN FRETWELL, MARTINSVILLE VA
  20 KACI ISLEY, REIDSVILLE NC
  21 SUSAN JUSTUS-HILL, HENDERSONVILLE NC
 
FLORENCE, SC
Friday
Friday Feb 2 2024 7:00PM
 
BAREBACK RIDING
  1 JUSTIN HOWELL, ROCK HILL SC
  2 KAMERON MERCK, EASLEY SC
  3 BRYDEN CHANDLER, MARSHALL NC
 
 
SADDLE BRONC
  1 DARRELL HINES, LOCUST NC
  2 TRISTIN MCCLAIN, DONALDS SC
  3 SPENCER TIMMS, SPARTANBURG SC
  4 JACOB GRIFFIN, MONROE NC
  5 CODY HATLEY, LOCUST NC
 
 
BULL RIDING
  1 AUSTIN MILLER, GAINESVILLE GA
  2 ELIHU IRVIN, ALTO GA
  3 MAT TOLSON, PATRICK SC
  4 WILL FRITTS, LEXINGTON NC
  5 CODY NOLTE, GARNER NC
  6 DAVID DAVIS, MORRISON TN
  7 JP COOK, HEPHZIBAH GA
  8 ELIJAH JENNINGS, CLEVELAND SC
  9 TRE STEWART, FRANKLINTON LA
  10 HARLAN SOMMERS, RUTHERFORDTON NC
  11 COLT GALVAN, LENOIR CITY TN
  12 EDENELFO MOLDA, BRAZIL XX
  13 COLE PRITCHARD, MCBEE SC
  14 BRAYDON WEATHERFORD, FLORENCE SC
  15 LEANDRO SILVA, BRAZIL XX
 
 
STEER WRESTLING
  1 DAVID HELMS, CHESTERFIELD SC
  2 JAROD TORRENCE, INDIAN TRAIL NC
  3 JACOB HELMS, CHESTERFIELD SC
  4 COLE PRITCHARD, MCBEE SC
 
 
TIE DOWN ROPING
  1 CLIFF HAMMOND, LANDRUM SC
  2 BRADLEY BULLARD, AUTRYVILLE NC
  3 TOBY ENNIS, WOODRUFF SC
  4 COLTON BRUMLEY, MOCKSVILLE NC
  5 ROBBIE MURDOCK, STATESVILLE NC
  6 JACOB DAGENHART, UNION GROVE NC
  7 TAYLOR KUNTZ, FAIRFAX SC
  8 CYNCH WHITESELL, MARIETTA SC
 
 
BREAKAWAY ROPING
  1 GRACIE FRITTS, LEXINGTON NC
  2 CRYSTAL BISHOP, INMAN SC
  3 KRISTEN LEE, RICHBURG SC
  4 GRACIE METTA, INMAN SC
  5 JERSEY HILL, WINSTON SALEM NC
  6 TORI MURDOCK, STATESVILLE NC
  7 MIKAYLA ALMOND, OLIN NC
  8 CARMEN OATES, CHESTER SC
 
 
TEAM ROPING
  1 WYATT REID, ROCK HILL SC
SCOTT LEE, ROCK HILL SC
  2 DANIEL MCLAMB, BENSON NC
JARET NOBLES, BARNWELL SC
  3 JACOB DAGENHART, UNION GROVE NC
ADAM PLYLER, PAGELAND SC
  4 WYATT REID, ROCK HILL SC
JARET NOBLES, BARNWELL SC
  5 WESTON MOREHEAD, WEST MINSTER SC
JACOB HELMS, CHESTERFIELD SC
  6 JAXSON TUCKER, STATESVILLE NC
JACOB DAGENHART, UNION GROVE NC
  7 DANIEL MCLAMB, BENSON NC
SCOTT LEE, ROCK HILL SC
  8 JAXSON TUCKER, STATESVILLE NC
ADAM PLYLER, PAGELAND SC
 
 
BARREL RACING
  1 TAYLOR ESTEP, CEDAR BLUFF VA
  2 JASMINE BRANTON, CONWAY SC
  3 MALLORIE STALLINGS, HERTFORD NC
  4 SARAH EDGE, AYNOR SC
  5 TRACEY PERRYMAN, SYLVANIA GA
  6 KADDIN SPIGNER, SUMTER SC
  7 ASHTON SCHLEICHER, CHESTERFIELD SC
  8 ELIZABETH WOOTEN, CANNON SC
  9 MADISON BRANTON, CONWAY SC
  10 CAMPBELL DOWLING, TIMMONSVILLE SC
 
FLORENCE, SC
Saturday
Saturday Feb 3 2024 7:00PM
 
BAREBACK RIDING
  1 DANIELL BROWN, TIMMONSVILLE SC
  2 CHAD JAMES, SOCIETY HILL SC
  3 COLE FILE, GOLD HILL NC
  4 TYLER PASOUR, CHERRYVILLE NC
 
 
SADDLE BRONC
  1 TYLER PRUITT, CHESNEE SC
  2 KAMERON SPILLMAN, MOCKSVILLE NC
  3 COLT BASS, STATESVILLE NC
  4 JAKE OSBORNE, HARMONY NC
  5 LUKE BULLARD, AUTRYVILLE NC
  6 CONNOR BRUMLEY, MOCKSVILLE NC
 
 
BULL RIDING
  1 COLT GALVAN, LENOIR CITY TN
  2 DAVID DAVIS, MORRISON TN
  3 COLE PRITCHARD, MCBEE SC
  4 TRE STEWART, FRANKLINTON LA
  5 LEANDRO SILVA, BRAZIL XX
  6 DAKOTA ALDRIDGE, MARION NC
  7 ADAM BELCHER, STATESVILLE NC
  8 CLAYTON DOVER, JACKSON GA
  9 EDENELFO MOLDA, BRAZIL XX
  10 JP COOK, HEPHZIBAH GA
  11 ZEKE BENGE, MOUNT AIRY NC
  12 JEFFREY SOMMERS, RUTHERFORDTON NC
  13 MAT TOLSON, PATRICK SC
  14 ELIHU IRVIN, ALTO GA
  15 DILLON MOORE, NESMITH SC
 
 
STEER WRESTLING
  1 TY LLOYD, OLIN NC
  2 TREY LLOYD, CLEVELAND NC
  3 JOE COOK, BARNWELL SC
  4 TANNER LLOYD, OLIN NC
 
 
TIE DOWN ROPING
  1 COY WILSON, CARLISLE SC
  2 MATT FUTRELL, STATESVILLE NC
  3 CLAY LIVENGOOD, CLEVELAND NC
  4 LUKE BULLARD, AUTRYVILLE NC
  5 ADAM GRIFFIN, FOUR OAKS NC
  6 HUNT GARREN, KINSTON NC
  7 LEWIS FOWLER, CHESNEE SC
 
 
BREAKAWAY ROPING
  1 RHEGAN GREENE, SIMPSONVILLE SC
  2 ROBIN PRUITT, CHESNEE SC
  3 BAILEY MATTHEWS, COWPENS SC
  4 BAILEY LLOYD, CLEVELAND NC
  5 GRACE MOORE, SALUDA SC
  6 CARSON GRIFFIN, FOUR OAKS NC
  7 JAMIE ELLSWORTH, PAGELAND SC
  8 EMMA REYNOLDS, CENTRAL SC
 
 
TEAM ROPING
  1 COLE LEMASTER, GAFFNEY SC
ALEX BROOKS, PAGELAND SC
  2 TREY LLOYD, CLEVELAND NC
TANNER LLOYD, OLIN NC
  3 JD YOUNG, COWPENS SC
ALEX BROOKS, PAGELAND SC
  4 MICHAEL MILLS, WINTERVILLE NC
LUKE BULLARD, AUTRYVILLE NC
  5 COLE LEMASTER, GAFFNEY SC
TY LLOYD, OLIN NC
  6 MICHAEL MILLS, WINTERVILLE NC
CHRIS BASS, NEWTON GROVE NC
  7 JD YOUNG, COWPENS SC
TANNER LLOYD, OLIN NC
  8 TREY LLOYD, CLEVELAND NC
TY LLOYD, OLIN NC
 
 
BARREL RACING
  1 BROOKE OSBORNE, ROCK HILL SC
  2 RILEY PARKER, CHESTER SC
  3 MADELEINE GREEN, STATESVILLE NC
  4 BRISTOL NORRIS, HICKORY GROVE SC
  5 CAITLIN NICKLES , AIKEN SC
  6 REBECCA IPOCK, VANCEBORO NC
  7 MANDY COOK, BARNWELL SC
  8 GRACIE TOWLES, LEICESTER NC
  9 SHELBY FULCHER, GATES NC
  10 GRACE MOORE, SALUDA SC