CLARKESVILLE, GA
Friday
Fri 10AM Slack
 
BREAKAWAY ROPING
  1 MORGAN LARKIN, CLEVELAND TN
  2 BAILEY MATTHEWS, COWPENS SC
  3 CARMEN OATES, CHESTER SC
  4 KYLA MATTHEWS, ATHENS TN
  5 KOLBY WHITESELL, MARIETTA SC
  6 RYLEIGH PARKER, HAYESVILLE NC
 
 
BARREL RACING
  1 LACEY THOMPSON, DECATUR TN
  2 CHELSEA BARLETT, WILLIAMSTON SC
  3 JOSIE THOMPSON, DECATUR TN
  4 P J DAVIS, LENOX GA
  5 KAYDEN HURST, NORMAN PARK GA
 
CLARKESVILLE, GA
Friday
Friday Sep 15 2023 8:00PM
 
BAREBACK RIDING
  1 NELSON MILLER, CLEVELAND NC
 
 
SADDLE BRONC
  1 RANDY SAMUELS, RUTLEDGE GA
  2 COLT BASS, STATESVILLE NC
  3 JAKE OSBORNE, HARMONY NC
  4 LUKE BULLARD, AUTRYVILLE NC
  5 CONNOR BRUMLEY, MOCKSVILLE NC
 
 
BULL RIDING
  1 JOHN BURNETTE, OPELIKA AL
  2 TYLER CRANK, SALEM VA
  3 RANDY SAMUELS, RUTLEDGE GA
  4 COLT BASS, STATESVILLE NC
  5 JESSE ELIAS, ALTO GA
 
 
STEER WRESTLING
  1 COLBY DANIELL, MONROE GA
  2 QUENTIN VICKERS, MCLEANSBORO IL
  3 TANNER LLOYD, OLIN NC
  4 JOE COOK, BARNWELL SC
  5 TY LLOYD, OLIN NC
 
 
TIE DOWN ROPING
  1 MATT FUTRELL, STATESVILLE NC
  2 COY WILSON, CARLISLE SC
  3 ROBBIE MURDOCK, STATESVILLE NC
  4 CLAY LIVENGOOD, CLEVELAND NC
  5 MATT THOMAS, MADISONVILLE TN
  6 JACOB DAGENHART, UNION GROVE NC
  7 LUKE BULLARD, AUTRYVILLE NC
  8 CLIFF HAMMOND, LANDRUM SC
 
 
BREAKAWAY ROPING
  1 TORI MURDOCK, STATESVILLE NC
  2 HAYLEY JOH DAGENHART, UNION GROVE NC
  3 JULIE COX, SALISBURY NC
  4 EMMA HUNTER, TAYLORS SC
  5 GRACE TOBERER, MOUNT ULLA NC
  6 LEAH HUNTER, TAYLORS SC
  7 BAILEY LLOYD, CLEVELAND NC
  8 CHLOE COX, SALISBURY NC
 
 
TEAM ROPING
  1 WYATT ALLEN, DADEVILLE AL
COLTON ALLEN, DADEVILLE AL
  2 GARRETT KEETER, BLACKSBURG SC
COLTON HARE, GREER SC
  3 ELIOTT HOOPER, WHITTIER NC
BILLY LAM, CANTON GA
  4 TANNER LLOYD, OLIN NC
TY LLOYD, OLIN NC
  5 BRAXTON CULPEPPER, POULAN GA
BRAD CULPEPPER, POULAN GA
  6 DUSTY RATCLIFF, SALTVILLE VA
JOSH AMMONS, FRANKLIN NC
  7 TREY LLOYD, CLEVELAND NC
MATT FUTRELL, STATESVILLE NC
  8 DILLON LAWLESS, FOUNTAIN INN SC
JOSH DOBBINS, TOWNVILLE SC
  9 JACOB DAGENHART, UNION GROVE NC
ADAM PLYLER, PAGELAND SC
  10 BRADY BARRENTINE, LIVE OAK FL
RENO GONZALES, WHIGHAM GA
 
 
BARREL RACING
  1 PEYTON MORROW, WATKINSVILLE GA
  2 LANEY ROBINSON, MARS HILL NC
  3 JESSICA THOMAS, MADISONVILLE TN
  4 DALLAS LITTLE, GAINSVILLE GA
  5 MANDY COOK, BARNWELL SC
  6 HALEY SCRUGGS, CAMPOBELLO SC
  7 PAISLEY ELROBD, TOCCOA GA
  8 EMMA LEE HOLT, CLARKESVILLE GA
  9 ELLA LITTLE, GAINSVILLE GA
  10 MARIEL SANDERS, SALTVILLE VA
 
 
RANCH BRONCS
  1 ALEX ANDERSON, MOUNT.AIRY GA
  2 LANDEN CARNES, CANTON GA
  3 GARRETT KEETER, BLACKSBURG SC
  4 LUKAS HUSMANN, BREESE IL
 
CLARKESVILLE, GA
Saturday
Saturday Sep 16 2023 8:00PM
 
BAREBACK RIDING
  1 MATTHEW SMITH, TYLERTOWN MS
  2 TANNER PHIPPS, DALTON GA
  3 TATE PAPSZYCKI, CUMBERLAND FURNACE TN
 
 
SADDLE BRONC
  1 TYLER PRUITT, CHESNEE SC
  2 HAYDEN PHIPPS, DALTON GA
 
 
BULL RIDING
  1 DUSTIN HERMAN, GRANT FALLS NC
  2 ROY WALDEN, CLERMONT GA
  3 COLE TRIVETTE, STATESVILLE NC
  4 BRANDON GOFORTH, BOAZ AL
  5 SAM LEWIS, GILBERTOWN AL
  6 CLAY GUITON, CHERRYVILLE NC
 
 
STEER WRESTLING
  1 DUSTIN JACOBSON, SENECA SC
 
 
TIE DOWN ROPING
  1 SID FANNON, WHITE PINE TN
  2 CORY KIRK, WHITE PINE TN
  3 DUSTIN JACOBSON, SENECA SC
  4 JUD GULLY, LIVINGSTON AL
 
 
BREAKAWAY ROPING
  1 NIKAYLA BRILL, SUMMERDALE AL
  2 SAVANNAH JACOBSON, SENECA SC
  3 KRISTIN MULKEY, CALHOUN GA
  4 KASSIDIE OWENS, FAIRPLAY SC
  5 DELLA SPURLOCK, BALDWIN GA
  6 GRACE BRYANT, PENDLETON SC
  7 ANNA SCOTT, CHESNEE SC
  8 HANNAH KIRK, WHITE PINE TN
 
 
TEAM ROPING
  1 CASEY SPURLOCK, BALDWIN GA
DELLA SPURLOCK, BALDWIN GA
  2 MATT WHITEHEAD, COLBERT GA
BRETT WOODY, HAYESVILLE NC
 
 
BARREL RACING
  1 DANIELLE MCCRAW, MOORESBORO NC
  2 JILL JOHNSON, SENECA SC
  3 JILL RIEBE, NEWBERRY SC
  4 TAMMY RICE, EASLEY SC
  5 SHELBY ANDERSON, FOLEY AL
  6 DARIAN AUSTIN, PIEDMONT AL
  7 JENNIFER BRATTON, OPELIKA AL
  8 LEANN LOWRY, SUMMERVILLE GA
  9 JERIKA ALEXANDER, CLARKESVILLE GA
  10 KARYN WOODY, HAYESVILLE NC
 
 
RANCH BRONCS
  1 COLE WILLIAMS, CLARKSVILLE GA